Ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu stron

Web Factory to zespół pasjonatów, którzy przez wiele lat pracowali przy różnych projektach. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i pasji do tworzenia stron internetowych jesteśmy w stanie pomóc Ci w rozwoju Twojej firmy. Do każdego podchodzimy indywidualnie i traktujemy tak samo ważnie. Nie jest istotne, czy masz małą lokalną działalność, czy dużą międzynarodową firmę, dla nas jesteś jednakowo ważny.

Tworzymy strony internetowe w pełni przystosowane do urządzeń mobilnych oraz zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych wraz z systemami pozwalającymi na zarządzenie nimi przez zwykłych użytkowników. Zajmujemy się głównie tworzeniem stron oraz sklepów internetowych, ale również wykonamy dla Ciebie wizytówkę, logo, papier firmowy czy dowolną inną reklamę.

Biuro Web Factory

Co mówią nasi klienci

  • Z Web Factory współpracuję już dłuższy czas. Posiadam stronę z funkcją sklepu internetowego. Bałam się, że nie poradzę sobie z jego obsługą ale z wszystkim mi pomogli i jest to naprawdę prosta sprawa.
    Patrycja Tłustochowicz
  • Długo poszukiwaliśmy rzetelnej firmy, która przełoży nasze projekty na działające strony internetowe i znaleźliśmy Web Factory! Wszystko zrobione zgodnie ze standardami i resposnywnie.
    Joanna Sobiecka
  • Profesjonalne podejście do tematu. W bardzo krótkim czasie strona zaczęła wyświetlać się wysoko w Google i przyniosła nowych klientów i zlecenia. Polecam!
    Mateusz Smoleń

Jak działamy?

Kontakt

Wybierz formę kontaktu jaka Ci najbardziej odpowiada. Możesz napisać do nas przez formularz kontaktowy, zadzwonić albo wysłać wiadomość przez FB. Przedstaw nam kilka informacji, czym jesteś zainteresowany i jak możemy Ci pomóc. Jeżeli jesteś z okolic możemy się spotkać, jeżeli nie to też nie problem, załatwimy wszystko zdalnie.

Brief

Bez względu na rodzaj kontaktu, zostaniesz poproszony o wypełnienie briefu, w którym będziesz mógł opisać wszystko o swojej działalności, pomysłach, funkcjonalnościach, itp. Dzięki niemu tworzy nam się obraz czego potrzebujesz i jak możemy Ci pomóc.

Analiza

Analizujemy brief. Staramy się wgłębić w tematykę Twojej działalności, potrzeby Twojego potencjalnego klienta i zaoferować Ci najlepsze rozwiązania. Po wyjaśnieniu wszystkich informacji traktujemy go jako specyfikację do tworzonego projektu.

Projekt

Na podstawie specyfikacji tworzymy projekt. Pozwoli on Ci zobrazować rozmieszczenie elementów i funkcjonalności Twojej strony. Po skończeniu projektu czekamy na Twoją akceptacje, bądź ewentualne uwagi.

Wdrożenie

Na tym etapie wdrażamy już gotową stronę, uzupełniamy treści, galerie, produkty, instalujemy stronę na Twoim serwerze.

Rozwój

Wiemy, że technologie i trendy w internecie zmieniają się bardzo szybko, coś co jest teraz dobre za kilka lat może być już przestarzałe, dlatego nie zostawiamy naszych klientów samych sobie i jak tylko będziesz chciał wprowadzić jakąś zmianę, na pewno Ci w tym pomożemy.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Sprawdź nasze realizacje oraz skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej