Evictoria

Victoria Sprinklers

Strona internetowa dla Victoria Sprinklers, zajmującej montażem instalacji tryskaczowych. Strona oparta o CMS WordPress, wraz z kilkoma wersjami językowymi.

FKD Meble

Strona internetowa dla firmy FKD Meble, zajmującej się produkcję mebli na wymiar. Zbudowana w oparciu o CMS WordPress, pozwalający na łatwe dodawanie realizacji.

Fkdmeble
Stal Bet

Stal Bet

Strona internetowa dla firmy Stal Bet, zajmującej się świadczeniem usług w zakresie konstrukcji stalowych dla zakładów produkcyjnych i przemysłowych.

Kultura Oława

Centrum Sztuki w Oławie

Rozbudowana strona internetowa dla Centrum Sztuki w Oławie. Nowa strona została podzielona na dwie części: kino oraz wydarzenia kulturalne. Duży nacisk był położony na łatwą i szybką możliwość kupna biletu. Wszystko oparte na systemie CMS, do prostego zarządzania przez pracowników Centrum. Stronę wykonaliśmy wspólnie z Skoneczny LTD.

Pictura

Strona internetowa dla jednego z największych wydawców kartek okolicznościowych w Europie. Stworzyliśmy nową witrynę dla oddziału w Polsce, oczywiście z panelem CMS do łatwego zarządzania.

Pictura
Hiltonlex

Hiltonlex

Strona internetowa wykonana dla kancelarii Hiltonlex specjalizującej się w dochodzeniu i uzyskiwaniu należnych świadczeń dla osób poszkodowanych w wypadkach. Projekt został wykonany wspólnie z Pracownią Graficzną MOOK

Join-Tech

Strona internetowa wykonana dla firmy Join-Tech świadczącej usługi w dziedzinie sprężonego powietrza. Stronę wykonaliśmy wspólnie z Agencją BQStudio.

Join tech
Catering idealny

Catering Idealny

Strona internetowa dla firmy cateringowej, oferująca zamawianie zestawów spersonalizowanych pod wszystkie rodzaje diet i chorób. Aby usprawnić ten proces, strona posiada rozbudowany formularz zamawiania wraz z opcją szybkich płatności on-line.

Velogic

Strona internetowa dla producenta rowerów poziomych, skupiająca się głównie na promowaniu jednego modelu. Dlatego na stronie głównej jest możliwość podejrzenia roweru w różnej kolorystyce kilkoma kliknięciami. W tym przypadku stronę wykonaliśmy wspólnie z Pracownia Graficzna MOOK.

Velogic
E-pomoc24

E-pomoc24

E-pomoc24.pl to firma zajmująca się pomocą prawną dla poszkodowanych w wypadkach. W tym przypadku stronę również wykonaliśmy wspólnie z Pracownia Graficzna MOOK. Oni stworzyli grafikę, a my to zakodowaliśmy na działającą stronę, która szczególnie na urządzeniach mobilnych tworzy prostą w użyciu aplikację.

Home Works

Strona produktowa wykonana dla firmy Home Works zajmującej się sprzedażą i montażem okien, bram, drzwi, rolet, parapetów oraz automatyki. Sporo, dlatego wybraliśmy stronę produktową. Wszystko zostało ładnie podzielone na kategorie, pozwalające na łatwe dotarcie do szukanego produktu.

Home Works
Zawsze Zgrabna

Zawszezgrabna

W tej realizacji głównymi wytycznymi była funkcja blogowa, w której umieszczane są artykuły i przepisy oraz funkcja sklepu internetowego z możliwością szybkich płatności online. 

Hotel Neptun

Strona typu One Page wykonana dla Hotelu Neptun w Oławie. Taki rodzaj strony doskonale nadaje się dla prostych, informacyjnych stron, bez rozbudowanej treści. W tym przypadku głównym założeniem było wykonanie strony w 5 wersjach językowych.

Neptun
28 korków do zawsze zgrabnej sylwetki

28 kroków

Kolejna realizacja dla naszej klientki. Tym razem Landing Page, który promuje nowy kurs i zachęca do jego kupna odsyłając do sklepu internetowego.

Chcesz zobaczyć więcej?

Przedstawiliśmy tylko kilka przykładowych naszych realizacji, które wykonaliśmy w ostatnim czasie. Skontaktuj się z nami a pokażemy Ci więcej prac.